Додаток аудіо-гід

Екскурсія без екскурсовода

Центром туристичної інформації м. Стрий  на базі додатку izi.travel створено аудіогід який можна встановити на Ваш мобільний пристрій в будь-який зручний час за допомогою: Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone). Також Ви можете зчитати QR-код програми, розміщений на наших афішах, буклетах, візитках  й завантажити її на свій мобільний.

КАНАЛ ТІЦ Стрий

Для цього Вам необхідно:

  1. Завантажити додаток izi.TRAVEL.
  2. Надати програмі дозвіл на використання інформації про Ваше знаходження.
  3. Знайти наш центр «Туристичний Інформаційний Центр Стрия» і подивитися наші завантажені тури через меню додатку, або ж зісканувавши QR-коди з афіші.
  4. Через пошук знайти місто Стрий і подивитися всі пропозиції.
  5. Знаходячись в нашому місті Стрий включити додаток, і при приближенні до туристичних об’єктів внесених в дану програму вона автоматично буде вас повідомляти про цій об’єкт.

Через аудіогід Ви матимете змогу не лише особисто познайомитись із старовинним містом Стрий, але й дізнатись про нього із детальніших довідок. Інформацію можна прослухати на Ваших мобільних пристроях (як за допомогою навушників, так і без них), і, також отримати в текстовому та відео режимах.

Як що ви зареєструєтеся в цьому безкоштовному додатку, то зможете під час подорожей залишати свої враження, відгуки про туристичні об’єкти. Для цього ви заходити в особистий кабінет, натискаєте кнопку «мої історії» і заповнюєте інформацією: назва, робите фото, записуєте аудіо відгук, описуєте об’єкт або залишаєте відгук і публікуєте. Ваша позначка з’являється на карті і інші відвідувачі цього місця можуть подивитися (послухати) ваш відгук.

Якщо у вас нема мобільного інтернету (або він дуже повільний), то екскурсії ви зможете завантажити на свій мобільний пристрій вдома або в місті, де є безкоштовний WI-FI (дивитися на нашій карті).

Нам важливі Ваші відгуки про нову для міста Стрий послугу. А тому просимо Вас залишати їх у приватних повідомленнях на сторінці Центру туристичної інформації www.Stryi-Tur.info  та у мережі Facebook https://www.facebook.com/StryiTur/

Довідково: сервер Izi.travel це безкоштовна, відкрита мобільна платформа з аудіо гідами по музеях та містах. Додаток izi.travel пропонує слухати про цікаві місця прямо в програмі.

Запрошуємо Вас до нашого міста Стрий!

Другий варіант

Аудіо-Гід  – це екскурсія в аудіо форматі. Її можна завантажити на планшет, телефон з інтернету або у нас в офісі.

Файли завантажуються на Google диск. Коли ви перейдете по посиланню, ви зможете прослуховувати одразу (при швидкому інтернеті) або завантажити на телефон.

Якщо екскурсія в архіві, цей файл треба завантажити на комп’ютер, розархівувати і відправити на телефон, планшет (як ви завантажуєте пісні).

До аудіо-екскурсії ми пропонуємо карту Стрия, буклети з маршрутом, який ви вибрали, сувенірну продукцію.

З використанням Аудіо-Гіда ви можете вільно пересуватися містом, зупинятися, фотографуватися  і знову продовжувати свій рух. В кінці екскурсії ми запропонуємо вам кафе, де ви зможете відпочити, поїсти або попити смачної кави.

Як використовувати QR коди

Завантажити через код або по посиланню.